Навчальне приладдя для дому та школи

Магазин ІНВАР – постачання навчального шкільного приладдя та учбових канцтоварів...

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

Канцтовари, шкільне приладдя та навчальні аксесуари – на наших офіційних сторінках у соціальних мережах Instagram та Facebook...

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

Щоб купити у нас у Миколаєві навчальні канцелярські товари для шкільних занять, художнього розвитку та дитячої творчості, потрібно добре уявляти, що група товарів даного напрямку є досить складною і має суттєву кількість виробників і торгових марок, і вам необхідно зробити вибір.

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

Пропонуєма нами група канцтоварів та приладдя для школи включає все, що необхідно школяру для занять – це ручки, олівці, ластики, лінійки, циркулі, фломастери, щоденники, альбоми для малювання, обкладинки для книг, словники та, звичайно, зошити, без яких не обійдеться жоден школяр початкової чи середньої школи.

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

І перш за все ми хочемо відзначити, що канцтовари та приладдя для школи у нас у магазині закуповуються тільки у тих виробників, які мають десятиліття досвіду виробництва канцтоварів та всі необхідні сертифікати якості, тому що нашим дітям ми хочемо запропонувати найкраще, красиве та екологічно чисте. І тому ми пропонуємо купити у нас не тільки найкращі товари, а й для всіх цінових запитів – це набори для творчості, пластилін, фломастери, олівці, пензлі, фарби, та багато іншого...

 

Саме тому ми хочемо Вас познайомити із новинками відомого українського виробника – ортопедичними ранцями-рюкзаками для школярів усіх вікових категорій – починаючи від молодших та закінчуючи старшими класами. Адже наша команда постійно працює над розвитком асортименту, пошуком відповідальних постачальників, та купити шкільне приладдя в магазині ІНВАР буде для вас приємно і вигідно.

Ранці-рюкзаки для школи

Ранці-рюкзаки для школи

Ранці-рюкзаки для школи

Ранці-рюкзаки для школи

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

дивитись ДОКЛАДНІШЕ згорнути

Шкільні ранці для дівчаток

Шкільні ранці для дівчаток

Шкільні ранці для дівчаток

Шкільні ранці для дівчаток

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

Шкільні рюкзаки для хлопчиків

Шкільні рюкзаки для хлопчиків

Шкільні рюкзаки для хлопчиків

Школьные рюкзаки для мальчиков

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

Адже величезні стоси книг і зошитів, які переносяться школярами різного віку – це досить різке навантаження на організм. Ортопедичні ранці просто вирішують цю проблему завдяки рівномірному розподілу тяжкості по спині. Багато кишень, а також ергономічні лямки дозволять школяру комфортно відвідувати навчальні заклади. Всі ранці виготовлені з високоякісних, сучасних матеріалів та легко впораються з будь-якими шкільними навантаженнями.

Шкільні канцелярські товари у відділі магазину ІНВАР "ВСЕ для ДОМУ та ОФІСУ" – це ручки, олівці графітові, письмові набори, точилки, точилки з гумкою, комплекти для креслення, готовальні та циркулі, настільні аксесуари, навчальні товари, плівки та обкладинки для книг, олівці кольорові, фломастери, фарби, пензлі для художніх робіт, клей, пластилін, блокноти, альбоми та папір для малювання.

Ви можете перейти до нашого ПРОМО каталогу для подальшого ознайомлення з товарами та оформлення Замовлення

Впевнені, що купити "канцтовари для школи" у нашому магазині буде вам приємно і легко, адже ми постійно працюємо над асортиментом та зменшенням витрат, щоб зробити нашу цінову політику більш гнучкішою.

• У В А Г А •

Контактні телефони Компанії "ІНВАР":

+38 (093) 324-43-17

Комп’ютерний відділ і ремонт струменевих принтерів:

+38 (093) 324-43-16

Відділ канцтоварів і забезпечення витратними матеріалами:

+38 (063) 244-09-94

Сервісний центр та обслуговування лазерних принтерів:

+38 (063) 244-09-92

Здійснюємо доставку товарів !

Звертайтесь по ТОВАРИ і ПОСЛУГИ у Миколаєві за телефонами: Vodafone - life:) more info

 

Сезонний ГРАФІК РОБОТИ в магазині ІНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ" за адресою: проспект Центральний, 171, на період продажів ВЕСНА–ЛІТО

З ПОНЕДІЛКА по П'ЯТНИЦЮ – працюємо без перерви з 10.00 до 17.00

В СУБОТУ і НЕДІЛЮ магазин компанії "ІНВАР" не працює – вихідні дні

ЗАМОВЛЕННЯ* товарів надсилайте нам на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контактні телефони: (0512) 303-753, 303-017, 303-006, 303-708, 303-768, 530-033, Vodafone +38 050 394-01-41, life:) +38 093 324-43-17